>
Apis Sejny

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

BITININKAI NENORI PODUKROS VIETOS

IMG_2521Rima Kazakevičienė
2019-03-09

Lietuvoje apie 8 tūkst. bitininkų kasmet prisuka daugiau kaip 4 tūkst. tonų medaus. Tačiau dėl to bičių laikytojai laimingesni nesijaučia – jie vienbalsiai tvirtina, kad sunkiausia jiems – ne prižiūrėti bites, jas išsaugoti, bet realizuoti bičių suneštą lietuvišką medų. Daugiau… BITININKAI NENORI PODUKROS VIETOS »

LIETUVOS BIČIŲ KARALIENĖ KADAISE SVAJOJO TAPTI MIŠKININKE

bityne (2)2019-03-07  grokiskis1
Vienkiemyje netoli Ragelių kaimo (Jūžintų sen.) įsikūrusi profesionali bitininkė Meilutė Močiškyte bitėms paskyrė daugiau kaip 40 metų. Bitininkystės tradicijas ji perėmė ne iš senelių ir ne iš tėvų kaip dauguma mūsų šalies bitininkų. Ji – viena iš tų nedaugelio, gavusiųjų mokslinį bitininko išsilavinimą bei diplomą Lietuvoje ir Riazanės (Rusija) bitininkystės institute. Ir viena pirmųjų mūsų šalyje, pelniusiųjų bičių karalienės titulą.

Daugiau… LIETUVOS BIČIŲ KARALIENĖ KADAISE SVAJOJO TAPTI MIŠKININKE »

Nustatė, kad bitės moka sudėti ir atimti skaičius

bites-bitynas-77677921Australų mokslininkai išsiaiškino, kad bitės moka sudėti ir atimti skaičius. Kol kas nėra žinoma, ar šis įgūdis bitėms įgimtas, ar matematikos jos sugebėjo išmokti eksperimento metu. Tyrėjai tikisi, kad bičių gebėjimus galima bus panaudoti kuriant dirbtinį intelektą.

Daugiau…

Avilys

Avlilys_statineYra ir tokių avilių…

Daugiau… Avilys »

Bitės vystymasis

Bitės vystymasis – nuo kiaušinėlio iki išsiritimo. Video Daugiau… Bitės vystymasis »

Gydytojai primygtinai rekomenduoja suvalgyti šaukštą medaus prieš miegą. Štai kodėl

1Medus yra saldus skystas auksas, natūralus sveikatos eliksyras. Ar kada nors bandėte valgyti jį prieš miegą? Senovės Kinijos ir Indijos gydytojai primygtinai rekomenduoja valgyti šaukštą medaus prieš miegą. Daugiau… Gydytojai primygtinai rekomenduoja suvalgyti šaukštą medaus prieš miegą. Štai kodėl »

Medus su ciberžole: galingiausias antibiotikas pasaulyje, kurio netgi gydytojai negalėjo paaiškinti

honey-turmericmask-flawless-skin-1024x576-696x392Žmonės dažniausiai ciberžole naudoja virtuvėje dėl savo unikalaus skonio, tačiau daugelį amžių ji naudojama ir alternatyvioje medicinoje. Jos spalva yra unikali. Žmonės dažniausiai ją naudoja virškinimo sutrikimams, žaizdoms, skrandžio sutrikimams, nedideliems pjūviams ir raumenų dislokacijai. Medus su ciberžole: Gydytojai negali paaiškinti galios! Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino, kad ciberžolė turi naudos sveikatai.
Daugiau…

Kinijoje bitėms pastatytas dangoraižis

bitės_kinKinijoje, Shennongjia gamtos rezervate, Hubėjaus provincijoje, siekiant padidinti čia gyvenančių bičių skaičių, buvo sukurtas specialus bityno dangoraižis. Daugiau… Kinijoje bitėms pastatytas dangoraižis »

Bitės nužudo bites, kurios vartoja alkoholį

Bitės-alkoholisSiūlome pasidomėti bičių gyvenimu ir taisyklėmis. Pasirodo, bičių tarpe taip pat pasitaiko girtuoklių. Mat liepų sirupas prarūgsta ir virsta alkoholiu. O tuomet bitės nuo jo apgirsta, nes bitės organizmas į alkoholį reaguoja taip pat, kaip ir žmogaus. Daugiau… Bitės nužudo bites, kurios vartoja alkoholį »

„Rimi“ pašalins iš prekybos medų, kuriame rasta per daug kancerogeninės medžiagos

medus_I_EKO„I love Eco“ prekės ženklo medus bus pašalintas iš „Rimi“ parduotuvių Baltijos šalyse, Latvijos maisto ir veterinarijos tarybai patvirtinus per didelį kancerogeninės medžiagos hidroksimetilfurfurolo kiekį jame, pranešė bendrovė „Rimi Latvia“.
Skaitykite daugiau….