>

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jūs galite paremti BITININKĄ

Paremkite svetainę SMS žinute
Paremkite rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję šia nuoroda.
Taip pat galite paremti aukodami akimirką savo brangaus laiko - paspauskite ant reklamų.

Enciklopedija visai šeimai “Bitės”.

Bites-virselis-72dpi-RGB-768x1043 (2)Leidykla „Terra Publica“ ką tik išleido gausiai iliustruotą enciklopediją visai šeimai “Bitės”. Tai puikus lenkų autorių (tekstų autorius – Wojciech Grajkowski, dailininkas Piotr Socha) darbas, jau pelnęs keletą tarptautinių apdovanojimų, o lietuviškas adaptuotas vertimas (vertėjas Kazys Uscila) – pirmoji Lietuvoje tokio turinio ir didelio formato knyga apie bites vaikams ir ne tik vaikams. Puslapio dydis – net 37 x 27 cm. Tai – nuostabi dovana sau, vaikams, anūkams, bičiuliams, o taip pat – netikėtas siurprizas klientams, partneriams, pirkėjams pamaloninti. Leidyklos nuomone, tokios pozityvios, su meile išleistos literatūros Lietuvoje be galo trūksta.
Nors ši knyga yra didžiulio formato, faktai ir joje pateikta informacija – apie visai mažyčius vabzdžius. Tačiau ne apie vabalus ar muses, o apie nuo seno lietuvių garbintas darbščiąsias darbininkes – bites. Sužinokite, kur ir kaip jos gyvena, ką veikia ir kaip bendrauja tarpusavyje. Knyga sužavės žaismingais ir įtraukiančiais piešiniais, leis iš arti apžiūrėti avilį, patiems leistis į medaus kopinėjimo darbus, o paskui smaližiauti skirtingų rūšių medaus. Tik atsargiai, kad bitės nesugeltų!
Knygos dailininkas Piotr Socha – nominuotas ir gerai žinomas Lenkijos dailininkas. Iliustravimo paslapčių jis mokėsi Varšuvos dailės akademijoje, jo sukurti darbai puošė daugelį žinomų laikraščių ir žurnalų, šiandien – ir knygą „Bitės“.
Tarptautiniai apdovanojimai:

  • Gražiausia 2015 metų knyga
  • „Must Have 2016“
  • „Baltasis varnas 2016″
  • Geriausia mokslinė 2016 m. spalio mėnesio knyga
  • Geriausia 2016 m. lapkričio mėnesio knyga Vokietijoje

Leidinys skirtas ne tik vaikams.
Knygos leidybą iš dalies parėmė Lenkijos knygos institutas (programa „The © POLAND Translation Program“)
Apie knygą daugiau paskaityti, atvartus pavartyti ir ją įsigyti be knygyno antkainio galite mūsų interneto parduotuvėje – čia: http://www.terrapublica.lt/produktas/bites/.
Jei prireiktų didesnių kiekių (10 vnt. ar daugiau), ar norėtumėte jomis paprekiauti patys – kreipkitės tiesiogiai el. paštu vytautasetaterrapublica.lt – pritaikysime nuolaidas ir suorganizuosime nemokamą pristatymą.

Bites-virselis-72dpi-RGB-768x1043 (2)

Komentuoti