>

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jūs galite paremti BITININKĄ

Paremkite svetainę SMS žinute
Paremkite rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję šia nuoroda.
Taip pat galite paremti aukodami akimirką savo brangaus laiko - paspauskite ant reklamų.

Darbai bityne

Darbai bityne nenutrūksta visus metus, tik vienu metu reik dirbt kaip reikiant, o kitu – bim-bam. Apytiksliai galima metinius darbus vertint pagal svarbumą ir sunkumą. Čia pateikiu  bitininko Gedimino Žilinsko (apačioj) sudarytą darbų bityne kalendorių ir “Bitininko” (dešinėj) kalendorių, kuriuose darbai išskirstyti pagal mėnesius. Tai ne toks jau tikslus skirstymas, daugelis bitininkų mažiau svarbius darbus dirba savo asmeniniu grafiku, o pagrindinius – priklausomai nuo oro, bet kiekvienam pravartu žinoti, ką ir kuriuo metu patartina daryti.
Bitininkas yra atsakingas už sugeltą žmogų ar gyvulį, todėl privalo mokėti suteikti pirmąją pagalbą
Pirmoji pagalba bičių sugeltiems žmonėms ir gyvuliams
Žemiau pateikiamas labai nežymiai patobulintas bitininko darbų kalendorius iš bitininko G. Žilinsko svetainės http://www.honey.lt
Bitininkaujant labai svarbu kuo daugiau žinot apie bites, jų prigimtį, įpročius, rasinius skirtumus. Kas vienam aišku ir suprantama, kitam bitininkui gali būt galvosūkis ar iš vis nežinoma, todėl būtina dalintis žiniomis ir patyrimu, palaikyt pradedančius ir mokytis iš labiau patyrusių. Net garsiausi, geriausi, gudriausi bitininkai niekad neatsisako pakalbėt apie bitininkystę, padėt pradedančiam, paaiškint neišmanančiam, tad visada galit drasiai prašyt pagalbos – ją tikrai gausit.

.....