>

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jūs galite paremti BITININKĄ

Paremkite svetainę SMS žinute
Paremkite rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję šia nuoroda.
Taip pat galite paremti aukodami akimirką savo brangaus laiko - paspauskite ant reklamų.

“Visos Lietuvos” medus

visos_liet2013 metais  pradėtas platinti “Visos Lietuvos MEDUS” – išskirtinis produktas Lietuvos medaus rinkoje. Jo atsiradimą sąlygojo daugelio žmonių ir įmonių ilgametė patirtis įvairiose srityse, susijusiose su šio produkto keliu “nuo lauko iki stalo”.

Bet apie viską nuo pradžių.

Pirmiausia, natūralų medų tiekia pažangiausi Lietuvos bitininkai. Jų bitynai registruoti, visi turi bityno pasus, kas garantuoja, kad yra prižiūrimi ir kontroliuojami Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos. Be to, šie bitininkai naudoja savikontrolės schemas, todėl gali garantuoti aukštą savo tiekiamos produkcijos kokybę. Medus gaunamas iš įvairių Lietuvos vietovių, tad drąsiai galima sakyti, kad tai visos Lietuvos medus.

Visi žino, kad ir skirtingu laiku surinktas, ir iš skirtingų vietų medus truputį skiriasi. Ir ne tik skoniu. Tą lemia augalų žydėjimo sezoniškumas, floros skirtumai ir net dirvos įvairovė. Šiam produktui, remiantis ilgamete patirtimi, parenkamas kelių rūšių ir kelių bitynų medus, sumaišomas tokiu santykiu, kad kuo geriau atitiktų Lietuvos vartotojų reikalavimus juslinėms medaus savybėms. Tuo pačiu gaunamas dar įvairesnių sudėtinių dalių turintis medus, nei kad iš vieno bityno. Galima sakyti, kad surenkama visos Lietuvos gamtos jėga, gaunami praktiškai visi Lietuvos floros teikiami elementai.

Medus sufasuojamas griežtus ES reikalavimus atitinkančioje įmonėje išskirtinai į naują stiklinę tarą (nors leidžiama medų fasuoti ir į plastikinę tarą, bet paprastai į plastiką pilamas tik pigiausias, žemos kokybės, medus, kuriam jau nebeaktualus galimas taros poveikis). Naudojama kokybės kontrolės schema užtikrina aukštą produkto paruošimo kokybę, kas daugeliui vartotojų itin aktualu.

Žaliava ir pagaminta produkcija sandėliuojama maisto produktams skirtuose ir veterinarinį patvirtinimą turinčiuose sandėliuose su kontroliuojama temperatūra, kas leidžia produktą išlaikyti itin kokybišką iki pat pateikimo vartotojui. Juo labiau, kad  net trumpalaikio laikymo temperatūra turi didelę įtaką medaus kokybei.

Na, o pardavimu užsiima vienas geriausių, IKI, prekybos tinklas. Jie gali užtikrinti, kad nei sandėliuojant, nei prekybos vietose nebus pažeistas rekomenduojamas temperatūrinis režimas, kad vartotojas gaus tik kokybišką produktą.

Beje, vartojant po šaukštą medaus per parą, dažnai cheminių vaistų ilgai ilgai pirkti nereikia. Bet apie tai – kituose straipsniuose.

Komentuoti