>

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jūs galite paremti BITININKĄ

Paremkite svetainę SMS žinute
Paremkite rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję šia nuoroda.
Taip pat galite paremti aukodami akimirką savo brangaus laiko - paspauskite ant reklamų.

BeeVital Hive clean

  Pagaminta Austrijoje

    

Aktyvina bičių šeimų valymąsi

Instrukcijos

Sudėtis: vanduo, sacharozė, citrinos rūgštis, rūgštynių rūgštis,  pikio ekstraktas, įvairūs eteriniai aliejai

Vienkartinis panaudojimas 10 – 20 ml BEEVITAL HIVECLEAN, priklausomai nuo bičių šeimos stiprumo.

Pakelis vienkartiniam panaudojimui

Suplakti prieš panaudojimą! 

Pašildyti iki kūno temperatūros!

Pašalinti vaško gabalėlius tarp tarprėmių!

Saugotis, kad nepatektų į akis!

Saugoti nuo vaikų!

Saugojimas:

Saugoti kambario temperatūroje, sandariai uždarytą, vengti šalčio ir šviesos. Atidarius sunaudoti per 6 mėn.

Lengva naudoti

Pašildykite BeeVital HiveClean iki kūno temperatūros. Naudoti geriausia, kai aplinkos temperatūra yra nuo 10 iki 25º C. Jeigu aplinkos temperatūra yra aukštesnė, bitės paliks perus lizde ir tai sumažins panaudojimo efektyvumą. Tinkamiausias panaudojimo laikas yra popietė, kai avilyje randasi kuo daugiau bičių. Apie 15 ml BeeVital HiveClean turi būti išlaistyta į 7 – 8  vidurinius tarprėmius, kadangi čia yra susikoncentravę daugiausia erkių. Pašalinus vaško gabalėlius tarprėmiuose, išlaistyti yra lengviau.

Kaip tai veikia

Veikimas yra tik išorinis ant bitės kūno, o natūralios medžiagos neturi įtakos medaus kokybei. Vienąkart palaisčius išilgai rėmų, ant bičių kūno plaukelių susiformuoja mikroskopiniai lipnūs lašai. Jų tolygus pasiskirstymas ant bičių susidaro dėl to, kad pačios bitės valydamos viena kitą, išplatina skystį visoje šeimoje. BeeVital HiveClean suaktyvina bičių valymosi instinktą ir jos kruopščiai pradeda valyti korio akutes nuo mirusių lervų. Smarkiai apsikrėtusios ar nusilpusios nuo erkių atakos bitės palieka šeimą ir tai galima pastebėti priešais avilį. BeeVital HiveClean pakeičia bičių aplinkos kvapą. Erkės suvokia šią situaciją kaip jų maisto šaltinio pokytį, kuris suerzina jas ir priverčia palikti savo šeimininkus. Parazitai krinta ant avilio dugno ir žūsta iš bado. Mirtis nėra sukeliama dėl kokių tai produkto cheminių komponentų veikimo. Ir kaip rezultatas tai yra pastebima tik ant avilio dugno, bet ne ant korių. Teisingas BeeVital HiveClean panaudojimas nesukels jokių neigiamų reiškinių bitėms, perams ar motinėlei.

Tinkamiausias momentas

Pavasarį, kai pradedama parsinešti žiedadulkių ir jau pakankamai šiltas oras, atlikite gydymo testą, palaistę 15 ml BeeVital HiveClean į tarprėmius daugiausia lizdo viduryje ir kitą rytą įvertinkite erkių kritimą. Gausaus kritimo atveju, bitininkas turi priimti kompleksinio gydymo sprendimą, kas padėtų išsaugoti šeimą.

Tinkamiausias momentas

Pavasarį, kai pradedama parsinešti žiedadulkių ir jau pakankamai šiltas oras, atlikite gydymo testą, palaistę 15 ml BeeVital HiveClean į tarprėmius daugiausia lizdo viduryje ir kitą rytą įvertinkite erkių kritimą. Gausaus kritimo atveju, bitininkas turi priimti kompleksinio gydymo sprendimą, kas padėtų išsaugoti šeimą.

Viskas, ką jūs atliksite iki rugsėjo, bus efektyvu geresniam bičių žiemojimui. Visi vėlesni gydymai pasitarnaus bitėms sekantiems metams.

Liepą / Rugpjūtyje, išėmus medų, patikrinkite šeimų situaciją erkėtumo atžvilgiu. Šiuo momentu dauguma erkių yra sulindę į akutes su perais. Lengviausias patikros metodas yra natūraliai kritusių erkių kiekis ant avilio dugno.

Lapkritį / Gruodį. kai aplinkos temperatūra viršija 0°C, jūs galite atlikti naują gydymą virš žiemos kamuolio. Tokiu būdu jūs galite atsikratyti paskutinių erkių avilyje, kurios šiaip normaliai išgyvena iki 6 mėnesių. Kontrolinį testą galite atlikti ištisus metus, netgi ant šeimos žiemos kamuolio.

Avilio grindų šiukšlių testas.

Įdėkite porėmį su tinkleliu ar lipnų popieriaus lapą ir palaistykite BEE VITAL HIVE CLEAN į šeimos lizdą. Kitą rytą suskaičiuokite kritusias erkes. Gausite apytikrį šeimos užsikrėtimo vaizdą. Šeimose su perais erkių per mėnesį padidėja dvigubai. Jeigu kritusių erkių skaičius didesnis nei 30, reikalingas intensyvus gydymas, susidedantis iš 3 tęstinių kartų, atsižvelgiant į tą aplinkybę, kad šeimoje dar yra perų ir vyksta erkių vystymasis taip pat. Per laiko tarpą 18 – 20 dienų visos jaunos erkės atsiras ant bičių ir galutinai garantuota jog 100% erkių bus paveiktos gydymo.

Gydymas 1 – ą dieną

Yra veiksmingas iki 8 – os dienos

Gydymas 6 – ą dieną

Yra veiksmingas iki 14 – os dienos

Gydymas 13 – ą dieną

Yra veiksmingas iki 18 – os dienos

Tokiu būdu vasaros pabaigoje šeima paruošiama saugiam žiemojimui.

Prevencija yra geriau nei gydymas!

Su BEE VITAL HIVE CLEAN šeimos bus švarios ir tinkamose sąlygose. Erkių populiacija bus sumažėjusi iki minimumo. Jūsų bitės bus saugomos natūraliomis priemonėmis ir tai leidžia gaminti geresnės kokybės medų.

3 komentarai apie BeeVital Hive clean

Komentuoti