XXII Lietuvos bitininkų šventė
2008 rugpjūčio 2-3 d.
 Švenčionys

Pagrindiniai šventės renginiai vyko šeštadienį Visų Šventųjų bažnyčioje, Nalšios muziejuje ir prie Bėlio ežero, už kelių kilometrų nuo Švenčionių. Svarbiausiu akcentu tapo nusipelniusių bitininkų apdovanojimai. Metų bitininku pripažintas ne tik mūsų, bet ir Europos šalių bičiuliams žinomas anykštėnas Sigitas Uselis. Regalijas jam įteikė UAB „Ūkininko patarėjas“ direktoriaus pavaduotojas Rolandas Adomavičius. Metų bitininką pasveikino žemės ūkio ministrė Kazimiera Prunskienė, Švenčionių meras Vytautas Vigelis. Šventės rėmėjas verslininkas Edmundas Štrupaitis apdovanotajam įteikė prizą – krosnelę baseinui šildyti.
Pagerbta ir šių metų Bičių karalienė – Šakių rajono bitininkė Valentina Švabauskienė.
Žemės ūkio ministrė K. Prunskienė bitininkams įteikė ministerijos ir Seimo Kaimo reikalų komiteto padėkos raštus.
Švenčionių rajone vykusioje šventėje dalyvavo stebėtinai daug žmonių – ne tik bitininkų, bet ir verslininkų, bičių produktų vartotojų. Už nuoširdų priėmimą, turiningą programą šventės dalyviai dėkojo šeimininkams.

 


 
‡ Lithuania on line
Tinklapio autorius Pakeitimai 2008.08.15
AJ Studija - tinklapių kūrimas visiems prieinamomis kainomis ELPAMA - kavos,arbatos,gaiviųjų gėrimų gamybos-pardavimo automatai BITININKO struktūrinis lapas
Griežtai draudžiama BITININKE paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BITININKĄ  kaip šaltinį.
Copyright © 2004  "AJ Studija"