Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai už 25 Lt

Žiedadulkės

Rėmėjai

Visi puikiai supranta, kad tinklapio kūrimas bei priežiūra reikalauja daug laiko, žinių bei lėšų. Šiuo metu tinklapis www.bitininkas.lt išlaikomas privačiomis lėšomis. Jūs galite padėti išlaikyti ir vystyti šį tinklapį, remdami jo išlaikymą,  jei pageidausit, Jums sukursim pašto dėžutę Jusu.Vardas@bitininkas.lt. Jūs taptumėte tinklapio www.bitininkas.lt rėmėju, t.y. tiesiogiai remtumėte bitininkystės bei bičių produktų propagavimą Lietuvoje, turėtumėt galimybę patalpinti savo asmeninį tinklapį adresu http://jusuvardas.bitininkas.lt. Norėdami užsakyti pašto dėžutę Jusu.Vardas@bitininkas.lt , prašom susisiekti su Tinklapio autoriumi . Iš karto perspėjam, kad dėl programavimo trūkumų, registracijos procesas gerokai užtruks, bet tikimės, kad tai Jums tai labai nesutrukdys. Paštas veikia nepriekaištingai.
Įmones, galinčias paremti BITININKO tinklapį, prašom susisiekti su
Tinklapio autoriumi

Bitininko rėmėjai

e-mail Pastabos
Tautvydas Bloznelis tbloznelis@bitininkas.lt
info@bitininkas.lt
BITININKO rėmėjas
Gintautas Bloznelis gintautas.bloznelis@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Stanislovas Budreckis birusta@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Gediminas Norkūnas gediminas@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Rėmėjas robertas@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Remigijus Šemeklis remigijus@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Valdas Krogertas valdas@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Sigitas Uselis sigitas@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Mindaugas Juozas Frankonis mindaugas@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Vidmantas Zakarauskas jokubas@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Jonas Danisevičius jonas.danisevicius@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Leonardas Survila   BITININKO rėmėjas
Raimondas Vasiliauskas raimondas_v@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Petras Pušinskas petras@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
Irena irena@bitininkas.lt BITININKO rėmėjas
 Kęstas  kestas@bitininkas.lt  BITININKO rėmėjas
     
  ieva@bitininkas.lt Rezervuota
  tautvydas@bitininkas.lt Rezervuota
  lukas@bitininkas.lt Rezervuota
  dalia@bitininkas.lt Rezervuota
       
   
UAB “Bičių Austėja”
vaistai bitėms ir dezinfekcijos priemonės
UAB “Wilara” – bitininkystės inventorius iš viso pasaulio, paslaugos bitininkams    

Dėkojame už paramą

1 komentaras apie Rėmėjai

Komentuoti