>
Apis Sejny

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

Krūtinė


19 pav. Bitės krūtinė: I d ir / v— krutinės priešakinis narys,II d ir II v — antras narys, /// d ir /// v —trečias narys, IV d ir IV v - ketvirtas narys. B1 — priešakiniu kojų pradžia, B2 — vidurinių kojų pradžia, B3 — užpakalinių kojų pradžia, F2 — prieš­akinių sparnų pradžia, F3 — užpakalinių sparnų pradžia


20 pav. Bitės kūno narių viršutinės ir apatinės dalys: A — krūtinės nario dalys, K — pilvelio nario dalys, R — viršutinė (nugaros) dalis, B — apatinė dalis, pl — plėvelė.

 Bitės krūtinė sudaryta iš 4 narių (segmentų) (19 pav.). Prie krūtinės prisegtos 3 poros kojų ir 2 poros sparnų.

Priešakinis krūtinės narys yra mažas ir jungia galvą su krūtine (19 pav., I d, I v). Prie jo šonuose prisegta priešakinė kojų pora (19 pav., B1).

Antrasis krūtinės narys yra didžiausias ir stipriausias (19 pav., 77 d, II v). Viršutinėje jo dalyje prisegta priešakinė sparnų pora (19 pav., F2), o prie apatinės dalies prisegta vidurinė kojų pora (19 pav., B2).

Trečiasis krūtinės narys yra mažiausias (19 pav., /// d, III v). Prie jo prisegta antra pora sparnų ir užpakalinė pora kojų (19 pav., F3, B3).

Ketvirtasis krūtinės narys jungia krūtinę su pilveliu (19 pav., IV d, IV v).

Kiekvienas krūtinės narys sudarytas iš 2 dalių: viršutinės ir apatinės. Jos viena su kita sujungtos minkšta plėvele ir
gali prasiplėšti bei sumažėti (20 pav.).

Komentuoti