>

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

Gruodis

1. Neužmirškite, kad gruodžio 7-oj šv.Ambraziejaus, bičių globėjo diena. Patartina šią dieną susitikti su bičiuliais, pasidalinti patirtimi.
2. Apibendrindami metų veiklos rezultatus, įvertiname savo klaidas, padarome išvadas, kritines pastabas įrašome kalendoriuje.
3. Apsilankome retkarčiais bityne, ypač po vėtrų, patikriname, ar vėjas neišvartė skydų, ar niekas bitėms netrukdo ramiai žiemoti.
4. Stebime orus, esant atolydžiui ar atšilimui, galines kamšas atitraukiame nuo lizdo į šonus, kad bitėms nebūtų per šilta, ir kad motinėlė prieš Kalėdas ar Naujuosius metus nepradėtų dėti kiaušinėlių. Orams atšalus, kamšas gražiname atgal į savo vietas.
5. Toliau tvarkome vašką, dezinfekuojame ir gaminame avilius, inventorių, rėmelius, įsigyjame trūkstamo inventoriaus, literatūros, planuojame kitų metų darbus.
6. Prieš Kalėdas aplankome neturtingus, sergančius žmones, nunešdami jiems medaus stiklainiuką, kad ir ant jų Kūčių stalo būtu medaus.
7. Dalyvaujame Lietuvos bitininkų sąjungos labdaros renginiuose, renkame medų moksliniams tyrimams, senelių ir vaikų globos namams.

sausis  vasaris  kovas  balandis  gegužė  birželis  liepa  rugpjūtis  rugsėjis  spalis  lapkritis  gruodis

Komentuoti