frusela  baneris 130x150

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

Piktavaliai keršijo bitėms

Šį savaitgalį Mickų kaime, Priekulės seniūnijoje, mėgėjiškuose bitynuose ne tik išvartyti aviliai, bet ir lakos užpurkštos montavimo putomis. Įtariama, jog piktavaliai siautėjo penktadienio vakare. Įvykį tiria policija.

Bičių gaudyklė medyje trumpam virto sprogmeniu

Alvydas Ziabkus
2016-06-07
Palangoje esančio Antano Mončio muziejaus darbą pirmadienį sutrikdė netikėtas radinys ant greta pastato augančios eglės kamieno.

Avilių vagys JAV

JAV bitininkai kovoja su naktį siautėjančiais avilių plėšikais
„Lietuvos rytas“ 2016-06-06
Amerikiečiai bitininkai susidūrė su iššūkiu – naktį siaučiančiais avilių vagimis. Iš bičių pralobti siekiantys plėšikai jau pasėjo nepasitikėjimą tarp senųjų bitininkų ir į šį verslą įsitraukiančių naujokų.
Pastaruoju metu Kalifornijoje bitininkai išgyvena keistus laikus. Viena vertus, išaugusi vadinamosios bičių nuomos paklausa, rašo „Lietuvos rytas“.

Išmanus avilys

Išmaniuose aviliuose gyvenančios bitės siunčia signalus šeimininkams
2016 m. birželio 6 d. 07:54|REUTERS
„Pavojus! Netikėtai sumažėjo avilio svoris!“– tokius pranešimus dabar galės gauti lenkų bitininkai.
Daugiau…

VAROZĖS KONTROLĖ 2016 metais

Kodėl reikia gydyti varozę, arba paprasčiau – naikinti varroa erkes bičių šeimoje? Todėl, kad šito nepadarius per kokius porą metų bičių šeima tiesiog išnyks ar žus žiemą ir avilys liks tuščias. Tai jokiu būdu nereiškia, kad bitės negydomos nuo šios ligos pasaulyje išnyks. Jos sugeba išgyventi ir apniktos šių parazitų (yra realus Černobylio zonos pavyzdys), [...]

Natūrali žaizdų gydymo priemonė

Apie šią natūralią žaizdų gydymo priemonę turbūt nepagalvojote
Galbūt nustebsite, bet medus gali būti ne tik puikus cukraus pakaitalas, saldinantis gėrimus bei patiekalus. Juo rekomenduojama… tepti žaizdas!

Vaistas nuo paralyžiaus, autizmo ir vėžio. Ar įmanoma Lietuvoje?

Palestinietis Ratebas Samouras kasdien sulaukia apie pustrečio šimto pacientų, kurie skundžiasi įvairiausiais negalavimais: nuo plaukų slinkimo iki cerebrinio paralyžiaus ar vėžio. Tačiau jis – ne gydytojas ir ligoninėje niekuomet nedirbo, pranešė reuters.com.

„BAYER“ RAGINAMA NEBEGAMINTI BITES NAIKINANČIŲ PESTICIDŲ

2016-05-02
Vokietijos agrochemijos ir vaistų gamybos milžinei „Bayer“ penktadienį buvo įteikta 1,4 mln. žmonių pasirašyta peticija, kuria bendrovė raginama nebegaminti pesticidų, dėl kurių mažėja pasaulinė bičių populiacija.

BIČIŲ LAIKYTOJUS PRIVALU INFORMUOTI, KADA BUS PURŠKIAMI LAUKAI

2016-04-22
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pasirašė įsakymą „Dėl augalų apsaugos produktų įvežimo, vežimo, saugojimo, naudojimo, tiekimo rinkai taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“.

Bitė iš daržovių ir vaisių

Bitė iš daržovių ir vaisių – menininkės siunčiamas pavojaus ženklas
2016-04-05
Dažnai žymių žmonių portretus iš maisto kurianti menininkė Jolita Vaitkutė šį kartą iš vaisių bei daržovių sukūrė bitę – šiuo darbu ji atkreipė dėmesį į nykstančias bites.