Apis Sejny

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

Avilys BEEcosystem

Sukūrė tikrą avilį, kurį galima pasikabinti ant sienos gyvenamajame kambaryje
Norėdami „padėti žmonėms atrasti ryšį su maisto prigimtimi“, ekologijai neabejingi dizaineriai Dustinas Betzas ir Mike`as Zaengle`as sukūrė „BEEcosystem“ – modulinį, stebėjimui skirtą bičių avilį.
Daugiau…

Renkamos paraiškos papildomo bičių maitinimo išlaidoms kompensuoti

Šiuo metu paraiškas kviečiami teikti bitininkai, norintys iš dalies kompensuoti bičių papildomo maitinimo išlaidas.
Paraiškos pagal Paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisyklės bus priimamos iki rugsėjo 15 d. Tie bičių laikytojai, kurie dėl objektyvios svarbios priežasties (nenugalima jėga, sunki liga ir kt.) vėluos pateikti paraišką, turės galimybę ją teikti iki rugsėjo 29 d., [...]

Pasižiūrėkite, kaip gaudomos bičių motinėlės

Vienas iš šiuolaikinio bitininkavimo esminių bruožų – produktyvi motinėlė, nuo kurios priklauso šeimos dydis ir prinešto medaus kiekis.
Daugiau…

XLII Lietuvos bitininkų šventė

Su­va­žia­vo Lie­tu­vos bi­ti­nin­kai
2018 m. rugpjūčio 8 d.
Loreta RIPSKYTĖ
loretar@skrastas.lt
Sa­vait­ga­lį Ža­ga­rė­je (Jo­niš­kio ra­jo­nas) vy­ko 42-oji res­pub­li­ki­nė bi­ti­nin­kų šven­tė, ku­rio­je su­lauk­ta apie dvie­jų tūks­tan­čių da­ly­vių ne tik iš vi­sos Lie­tu­vos, bet ir sve­čių iš už­sie­nio. Šven­tė­je ap­do­va­no­ti pa­žan­giau­si ša­lies bi­ti­nin­kys­tės ūkiai.

Atvykę pažiūrėti, lieka sužavėti: Dzūkijos glūdumose atgaivino seną amatą

„Medaus kainą galėtume kelti, kiek norėtume. Pasakojama, kad tokį medų iš Baškirijos veža į Maskvą ir kilogramas kainuoja 100 dolerių. Lietuvoje jis galėtų kainuoti 70 eurų. Tokia kaina susidaro įvertinus visą darbą ir kiek medaus išgaunama. Bet pardavinėjame už 6-7 eurus“, – sako vienintelis drevine bitininkyste Lietuvoje užsiimantis bitininkas Romas Norkūnas. Daugiau…

Anykštėnai dalyvavo Tarptautinėse jaunųjų bitininkų varžybose

Džiugu pranešti, kad liepos 2-6 dienomis Prancūzijoje, Nerako mieste vyko 9-osios tarptautinės jaunųjų bitininkų varžybos, kuriose taip pat dalyvavo ir komanda iš Lietuvos, kurią sudarė: Agnė Strelčiūnaitė (Pasvalio raj.), Redas Strelčiūnas (Pasvalio raj.), Tadas Kusta (Anykščių raj.). Varžybose dalyvavo beveik devyniasdešimt jaunųjų bitininkų, bei šešiasdešimt juos lydinčių asmenų.

XLII Lietuvos bitininkų šventė

XLII Lietuvos bitininkų šventė Joniškio rajone rugpjūčio 4-5 d. (Žagarės regioniniame parke)

Kiaulienos kepsnys su medaus glazūra

Stebuklai slypi mažuose dalykuose, kuriuos sunku pastebėti. Stengiuosi kasdien surasti po mažą stebuklą ir kartais man pavyksta: kavos puodelyje, geroje knygoje ar gėlės žiede.
Egzaminai visi išlaikyti, mokslai baigti, bet laisvės pojutis dar neatėjo, bet tikiu, kad greitai ją pajusiu.
O kol pajusiu laisvės pojutį, mėgaujuosi maistu, kuris lyg mažas stebuklas.

Pavogtos bitės

Birželio 16 d. rytą Rokiškio rajono gyventojas pranešė, kad atvykęs į Vaidlėnų k. (Rokiškio kaimiškoji sen.) prie jam priklausančių bičių avilių su bitėmis, stovinčių pamiškėje, pastebėjo, kad pavogtas vienas bičių avilys su bičių šeima. Nuostolis – 300 eurų.
Pagal PK inform.

Bičių laikytojams – supaprastinti reikalavimai

2018-06-06 diena.lt
Gegužės 23 d. įsigaliojus pakeistiems Bitynų, bičių produktų ir bičių užkrečiamųjų ligų kontrolės reikalavimams (toliau – Reikalavimai) bitininkams nebelieka prievolės įsigyti bityno pasą, supaprastinta valstybinė veterinarinė bitynų kontrolė, atsisakyta Bityno sveikatos statuso patvirtinimo procedūrų.