frusela  baneris 130x150

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

IR BITININKAMS REIKIA INTERNETO

2016-09-01
Dar prieš dešimtmetį daugelis turbūt būtume suabejoję, kad kompiuteris ir internetas taip greitai taps tikru pagalbininku kaimo žmogui. Tačiau šiandien elektroniniu būdu teikiamos paslaugos jau tampa kasdienybe ir ūkininkui, ir bitininkui, o jų atsiradimas ir plėtra net padėjo išvengti kai kurių nesusipratimų.

Pietų Karolinoje kova su Zikos virusą platinančiais uodais pražudė milijonus bičių

Pietų Karolinoje kova su Zikos virusu pareikalavo neplanuotų aukų – preparatai uodams naikinti šioje JAV valstijoje pražudė milijonus bičių. Daugiau…

Gobšumas šluoja mėgėjiškus bitynus

Nijolė Baronienė
2016-08-28
Visi, dirbantys žemės ūkyje, priklauso nuo dangaus malonės. Ne išimtis ir bitininkai. Lietinga šių metų vasara ne vieną jų gali palikti ne tik be uždarbio, bet ir be bičių.

Bičių reikia visiems, ne tik bitininkams

Kristina Labanauskienė, Savaitraštis Kaunui“ 2016 m. rugpjūčio 27 d.
Ar jūsų sodą lanko bitės? Gal mėgstate ramiai sėdėti ir stebėti darbštuoles, visą dieną keliaujančias nuo žiedo prie žiedo ir renkančias žiedadulkes? Jei ne, siūlome daugiau sužinoti apie bičių naudą ir būdus joms privilioti.

Vienintelis būdas išgydyti alergiją vabzdžių įgėlimui

Saulė Norvilaitė,
Savaitraštis „Lietuvos sveikata“ 2016 m. rugpjūčio 7 d.
Druskininkietis Svajūnas Jonavičius (28) kasmet su nerimu laukdavo šiltojo sezono. Vyras alergiškas vabzdžių įgėlimams, kurie jam sukelia anafilaksiją. Tačiau Svajūnas rado būdą, kaip pasveikti ir nebesibaiminti bičių dūzgimo.

Bitininkų švventė Stripeikiuose

Savičiausia ir ilgiausiai vykstanti Ignalinos rajono šventė
Dalia SAVICKAITĖ, www.voruta.lt
Šiemet bitininkus ir jų veikla besidominčius šventė Senovinės bitininkystės muziejuje Stripeikiuose suburs jau 31-us metus, 18-ąjį kartą. Retai kuri šventė, neturinti sąsajų su istorinėmis datomis, išgyvena tokį solidų amžių, išlieka gyvybinga.

Medus su auksu

Raktu į sėkmę tapo medus su aukso drožlėmis
Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/agroverslas/maisto-pramone/2016/08/02/raktu-i-sekme-tapo-medus-su-aukso-drozlemis#ixzz4GHCt1NZA

Lietuviško medaus mėgėjams – prastos prognozės

Audrė Srėbalienė
„Lietuvos rytas“ 2016-07-28
Vos tik bitininkai pasidžiaugė geru gegužės bei birželio medunešiu, gavo niuksą. Lietus liepą bitėms dažnai trukdė net išskristi iš avilių, todėl medaus pasiūla mažėja ir jis brangsta.

DĖL APRIBOJIMO PRIEMONIŲ PASKELBIMO ATSIRADUS BIČIŲ AMERIKINIAM PUVINIUI

Informaciją parengė: Kaimo plėtros skyrius

Piktavaliai keršijo bitėms

Šį savaitgalį Mickų kaime, Priekulės seniūnijoje, mėgėjiškuose bitynuose ne tik išvartyti aviliai, bet ir lakos užpurkštos montavimo putomis. Įtariama, jog piktavaliai siautėjo penktadienio vakare. Įvykį tiria policija.