frusela  baneris 130x150

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

Vienintelis būdas išgydyti alergiją vabzdžių įgėlimui

Saulė Norvilaitė,
Savaitraštis „Lietuvos sveikata“ 2016 m. rugpjūčio 7 d.
Druskininkietis Svajūnas Jonavičius (28) kasmet su nerimu laukdavo šiltojo sezono. Vyras alergiškas vabzdžių įgėlimams, kurie jam sukelia anafilaksiją. Tačiau Svajūnas rado būdą, kaip pasveikti ir nebesibaiminti bičių dūzgimo.

Bitininkų švventė Stripeikiuose

Savičiausia ir ilgiausiai vykstanti Ignalinos rajono šventė
Dalia SAVICKAITĖ, www.voruta.lt
Šiemet bitininkus ir jų veikla besidominčius šventė Senovinės bitininkystės muziejuje Stripeikiuose suburs jau 31-us metus, 18-ąjį kartą. Retai kuri šventė, neturinti sąsajų su istorinėmis datomis, išgyvena tokį solidų amžių, išlieka gyvybinga.

Medus su auksu

Raktu į sėkmę tapo medus su aukso drožlėmis
Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/agroverslas/maisto-pramone/2016/08/02/raktu-i-sekme-tapo-medus-su-aukso-drozlemis#ixzz4GHCt1NZA

Lietuviško medaus mėgėjams – prastos prognozės

Audrė Srėbalienė
„Lietuvos rytas“ 2016-07-28
Vos tik bitininkai pasidžiaugė geru gegužės bei birželio medunešiu, gavo niuksą. Lietus liepą bitėms dažnai trukdė net išskristi iš avilių, todėl medaus pasiūla mažėja ir jis brangsta.

DĖL APRIBOJIMO PRIEMONIŲ PASKELBIMO ATSIRADUS BIČIŲ AMERIKINIAM PUVINIUI

Informaciją parengė: Kaimo plėtros skyrius

Piktavaliai keršijo bitėms

Šį savaitgalį Mickų kaime, Priekulės seniūnijoje, mėgėjiškuose bitynuose ne tik išvartyti aviliai, bet ir lakos užpurkštos montavimo putomis. Įtariama, jog piktavaliai siautėjo penktadienio vakare. Įvykį tiria policija.

Bičių gaudyklė medyje trumpam virto sprogmeniu

Alvydas Ziabkus
2016-06-07
Palangoje esančio Antano Mončio muziejaus darbą pirmadienį sutrikdė netikėtas radinys ant greta pastato augančios eglės kamieno.

Avilių vagys JAV

JAV bitininkai kovoja su naktį siautėjančiais avilių plėšikais
„Lietuvos rytas“ 2016-06-06
Amerikiečiai bitininkai susidūrė su iššūkiu – naktį siaučiančiais avilių vagimis. Iš bičių pralobti siekiantys plėšikai jau pasėjo nepasitikėjimą tarp senųjų bitininkų ir į šį verslą įsitraukiančių naujokų.
Pastaruoju metu Kalifornijoje bitininkai išgyvena keistus laikus. Viena vertus, išaugusi vadinamosios bičių nuomos paklausa, rašo „Lietuvos rytas“.

Išmanus avilys

Išmaniuose aviliuose gyvenančios bitės siunčia signalus šeimininkams
2016 m. birželio 6 d. 07:54|REUTERS
„Pavojus! Netikėtai sumažėjo avilio svoris!“– tokius pranešimus dabar galės gauti lenkų bitininkai.
Daugiau…

VAROZĖS KONTROLĖ 2016 metais

Kodėl reikia gydyti varozę, arba paprasčiau – naikinti varroa erkes bičių šeimoje? Todėl, kad šito nepadarius per kokius porą metų bičių šeima tiesiog išnyks ar žus žiemą ir avilys liks tuščias. Tai jokiu būdu nereiškia, kad bitės negydomos nuo šios ligos pasaulyje išnyks. Jos sugeba išgyventi ir apniktos šių parazitų (yra realus Černobylio zonos pavyzdys), [...]