Apis Sejny

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

SUŠVELNINTI REIKALAVIMAI BITININKAMS

piene2017-03-23
Žemės ūkio ministerija iki šiol grasinusi, nuo šių metų, įveda suvaržymus vadinamiesiems „sofos“ ūkininkams, tačiau sušvelninami reikalavimai bitininkams.
Nuo šiol žemės savininkai, teikdami paraiškas paramai už šienaujamas pievas, privalės pateikti dokumentus apie turimą žemės ūkio techniką (traktorius, savaeiges ir kitas žemės ūkio mašinas) arba pateikti duomenis apie laikomus gyvūnus, parduodamą žemės ūkio produkciją. Dar viena naujovė – vietoj pernai įsigaliojusio reikalavimo šienauti pievas 2 kartus per metus, bitininkams, deklaruojantiems naudmenas, šiemet pievas reikės šienauti ne mažiau kaip 1 kartą, iki rugpjūčio 31-osios.
Bitininkai ministerijos prašė palengvinimo, nes pagal pernai įsigaliojusį reikalavimą pievas buvo privalu nušienauti tada, kai būdavo pats augalų žydėjimas, o tai paveikė bičių produkcijos kiekius. Pernai bitininkai dėl galiojusios tvarkos ir nepalankių oro sąlygų prisuko nuo trečdalio iki pusės mažiau medaus, nei ankstesniais metais.

valstieciu-laikrastis

1 komentaras apie SUŠVELNINTI REIKALAVIMAI BITININKAMS

  • Romualdas

    Mažai reikšmės turintis “sušvelninimas”, nes bitės neša medų ne vien tik iš bitininko pievų :. Pagal valdininkų logiką gaunasi, kad vis bitininkai yra pievų savininkai arba turi jų isigyti. Visai nesigaudo realiame gyvenime :) .

Komentuoti