Apis Sejny

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Paremkite svetainę SMS žinute
Arba rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję žemiau esančia nuoroda. Padarysit gerą darbą ir dar nuolaidą gausit. hostingas su 10% nuolaida Dedikuoti.lt serveriai Domenai 20 % pigiau

Kurmaitiškės mergaitės piešinys papuoš „Prezidentės medų“

1179-19Audronė PUIŠIENĖ Kuprinė 2017-08-25

Vaikų piešinių konkurse ,,Prezidentės medus“ dalyvavo ir Kurmaičių pradinės mokyklos ikimokyklinukai, kuriuos ugdo auklėtojos Jurgita Česnavičienė ir Danguolė Slavinskienė. Nei pedagogės, nei vaikai nesitikėjo tokios didelės sėkmės – puspenktų metų Auksės Gedvilaitės piešinys pateko tarp 5-ių geriausių ir papuoš medaus dovanas, kurias Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia mūsų šalies garbiems svečiams bei draugams.

1179-19

Auksės Gedvilaitės piešinys, papuošiantis šių metų Prezidentės bičių sunešto medaus dovanas.

Vasara įsibėgėja, ir mano bitės linksmai dūgzdamos jau tuoj prineš pilnus avilius medaus. Jį dovanosiu Lietuvos svečiams ir draugams. Dovana turi būti graži ir ypatinga, todėl labai kviečiu vaikus papuošti ją savo piešiniais. Pieškite vasarą, bites ir medų“, – kvietė šalies Prezidentė.
Iš viso ji sulaukė per 1 tūkst. Lietuvos vaikų piešinių. Kurmaičių pradinės mokyklos vaikai konkursui išsiuntė 10 darbų.
Dalyvauti konkurse nusprendėme jam besibaigiant. Bet su vaikais dar spėjome pažiūrėti filmuką, pasidomėti, kaip bitės atrodo, kaip skraido, kaip jos renka medų, ir tik po to piešėme. O konkurso laureatė piešti sėdo ne iškart – Auksė yra labai judri, smalsi mergaitė, piešimu ji susidomėjo paskiausiai. Ir štai – sėkmė“, – kalbėjo pedagogė J. Česnavičienė.

1179-06

Lietuvos Prezidentūroje: (iš kairės) Danguolė Slavinskienė, Jurgita Česnavičienė, Deimantė Gedvilaitė, šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir mažoji piešinio autorė Auksė Gedvilaitė bei jos tėvai Egidijus ir Gileta Gedvilai.

Ji tvirtino, jog vaikai labai mėgsta dalyvauti konkursuose, jiems patinka varžytuvių dvasia, o gautos padėkos jiems yra didelis įvertinimas.
Padėkos iš Prezidentės sulaukė ir Auksė – ji, lydima tėvų Giletos ir Egidijaus Gedvilų, sesers Deimantės, auklėtojų, buvo pakviesta į Prezidentūrą susitikti su Prezidente. Ji, dėkodama vaikams už aktyvų dalyvavimą, teigė sulaukusi daugybės nuostabių darbų iš visos Lietuvos ir Pasaulio ir patyrusi, kokie vaikai yra kūrybingi bei išmanūs.
pajurionaujienos

Komentuoti