>

200l_drumParduodam naujas ir naudotas statines medui.
8-656-24761

Nauji komentarai

Kategorijos

Archyvai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jūs galite paremti BITININKĄ

Paremkite svetainę SMS žinute
Paremkite rinkdamiesi serveriai.lt paslaugas , pasinaudoję šia nuoroda.
Taip pat galite paremti aukodami akimirką savo brangaus laiko - paspauskite ant reklamų.

„Medaus pusryčiai“ su „Serenados“ muzika

medaus pusryciu dalyviaiLapkričio mėnesį Trakų rajone organizuotas Verslo mėnuo, kuriuo metu vyko Atvirų durų dienos, buvo organizuojamos išvykstamosios išvykos į įmones. Į Verslo mėnesio renginius buvo įtraukti ir „Medaus pusryčių“ renginiai.
Pirmoji „Medaus pusryčių“ diena visus medaus ir bičių mylėtojus sukvietė į poilsio centrą „Salos“ Trakuose lapkričio 18 d. Kitą dieną vyko antrieji „Medaus pusryčiai“. Į Trakų neįgaliųjų užimtumo centrą sugūžėjo visi norintys ne tik sužinoti apie bites ir jų produktų tiekiamą naudą žmogaus sveikatai, bet ir susipažinti su centre vykdomomis edukacinėmis programomis, neįgaliųjų kuriamais rankdarbiais. Renginyje dalyvavo ir kalbėjo UAB „Medicata“ direktorius Sigitas Vasiliauskas, Trakų bitininkų draugijos narys Virginijus Kondrotas, Ukmergės bitininkų draugijos pirmininkas Linas Kazėnas, LR Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento direktoriaus pavaduotoja dr. Asta Kandratavičienė, Trakų sveikatos biuro atstovai, Vilniaus m. neįgaliųjų organizacijų atstovai, Trakų rajono Verslo mėnesio dalyviai. O kad susitikimas būtų šiltas ir jaukus susirinkusiųjų širdis muzikinėmis natomis palietė Trakų kultūros rūmų instrumentinis ansamblis „Serenada“ (vad. Kastytis Mikiška).

„Trakų žemės“ inf.

kandrataviciene

LR Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento direktoriaus pavaduotoja dr. Asta Kandratavičienė

norinkevicius

Kalba Trakų neįgaliųjų užimtumo centro direktorius Juozas Norinkevičius

serenada

Trakų kultūros rūmų instrumentinio ansamblio „Serenada“ nariai – (iš kairės) Ieva Tijūnėlienė, Rasa Mikiškienė ir Kastytis Mikiška (vadovas)

medaus pusryciu dalyviai

„Medaus pusryčių“ dalyviai

vasiliauskas, kondrotas, jakubauskas

„Medaus pusryčiuose“ dalyvavo: (iš kairės) UAB „Medicata Filia“ direktorius Sigitas Vasiliauskas, Trakų r. bitininkai Virginijus Kondrotas ir Albertas Jakubauskas

Komentuoti